вверхвниз
-5%Оправа для окулярів LOLO collection 521058 C2
1 200 ₴
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 0425
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Міст | 18 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
Чорна пластикова оптична оправа для вставки лінз та корекції зору.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴


