Продавец ООО " Эковод " развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
57 отзывов
promo_banner
+380503341118
+380671499297
+380503341118
+380442364540
УкраинаКиевул. Старокиевская 27
Водоочистители и комплектующие торговой марки Эковод
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Партнерство з компанією Ековод .

Партнерство з компанією Ековод .

Поширення і розповсюдження ідеї здорового способу життя завжди вітається і підтримується "Еководом"! А без чистої, біологічно активованої води "Ековод" це неможливо! Тому ми шукаємо однодумців і партнерів для поширення !

Водоочисники "Ековод" вже 15 років існують на ринку України, країн ближнього та західного зарубіжжя. Нашими споживачами стали близько 60 000 людей з понад 30 держав світу!

Пропагуючи здоровий спосіб життя, компанія "Ековод" пропонує унікальні активатори води, які роблять воду оздоровлюючою. Обробка води методом електролізу очищує її за всіма елементами забруднення. Для електроактивації однаково: солі металів, віруси, нітрити, гербіциди, феноли, органіка – все розпадається на іони і випадає у вигляді осаду або виходить у вигляді газу в атмосферу. При цьому питна (змішана кисла і лужна) вода виходить біологічно активною, що істотно покращує обмін речовин в організмі.

Важливо знати, що аноліт (кисла вода) є м'яким антисептиком і антибіотиком, а католіт (лужна вода) – імуностимулятор і радіопротектор, який захищає від радіоактивного випромінювання. Лікувальні властивості "мертвої" та "живої" води (кислої і лужної) відомі здавна.

В книзі засновника підприємства "Ековод" Куртова В. Д. "Об удивительных свойствах электроактивированной воды" споживач переконається, що основою оздоровлюючого ефекту є вплив активованої води на енергетику живої клітини. Автор переконує, що вживання електроактивованої води "Ековод" гарантує відмінне самопочуття і добрий настрій. 

Ноу-хау виробництва "Ековод" – кремнієвий електрод, який забезпечує при обробці води насиченість її іонами кремнію. Важливість цього мікроелемента (Si) визнавав видатний радянський хімік, академік Воронков М.Г., його визначальне значення – в засвоєнні 74 хімічних елементів живою клітиною, зокрема кальцію, магнію, йоду. Електроактиватори "Ековод" підвищують показник кремнію (Si) більше ніж втричі – як в католіті, так і в аноліті! З цікавою і корисною інформацією можна ознайомитись в книзі Куртова В. Д."Кремний и жизнь".

Поширення і розповсюдження ідеї здорового способу життя завжди вітається і підтримується "Еководом"! А без чистої, біологічно активованої води "Ековод" це неможливо! Тому ми шукаємо однодумців і партнерів для поширення в інформаційних і споживчих мережах водоочисників "Ековод".

Нашим партнерам фірма "Ековод" гарантує 100 % забезпечення якісною продукцією власного виробництва, її інформаційну та рекламну підтримку, консультацію щодо експлуатації апаратів, властивостей активованої води та її вживання. Всю продукцію компанія "Ековод" забезпечує безкоштовним гарантійним ремонтом і обслуговуванням терміном на 12 місяців. Знижки залежать від суми та кількості готової продукції:

• від 3 одиниць – 5 %;
• від 5 одиниць – 10 %;
• від 10 одиниць – 15 %.

Якщо це не разові (одиничні) покупки, а помісячна (запланована) купівля згідно з договором, то знижка буде збільшена на 3-5 %.

Умови оплати – 100 % передоплата, спосіб оплати обговорюється окремо. Доставка оплачується покупцем, її умови обговорюються окремо.

Другие новости